Djelatnici

Znanstveno istraživački odjel

Znanstveni savjetnici u trajnom zvanju

Ticijana Ban
Robert Beuc
Nazif Demoli
Vlasta Horvatić
Slobodan Milošević
Petar Pervan
Antonio Šiber

Znanstveni savjetnici

Marko Kralj
Hrvoje Skenderović

Viši znanstveni suradnici

Damir Aumiler
Osor Slaven Barišić
Vito Despoja
Đuro Drobac
Mirta Herak
Berislav Horvatić
Nikša Krstulović
Damir Starešinić
Eduard Tutiš
Tomislav Vuletić
Goran Zgrablić

Znanstveni suradnici

Ivan Balog
Damir Dominko
Tomislav Ivek
Vesna Mikšić Trontl
Dino Novko
Nikolina Novosel
Marin Petrović
Petar Popčević
Yuki Utsumi Boucher
Silvije Vdović
Nataša Vujičić

Poslijedoktorandi

Manisha Chhikara
Dean Popović
Mario Rakić
David Rivas Góngora
Neven Šantić
Iva Šrut Rakić

Asistenti

Denis Abramović
Damjan Blažeka
Antun Lovro Brkić
Danijel Buhin
Julio Car
Martina Dragičević
Mateo Forjan
Valentino Jadriško
Josip Jakovac
Virna Kisiček
Domagoj Kovačić
Juraj Krsnik
Mateo Kruljac
Borna Pielić
Borna Radatović
Željko Rapljenović
Ana Senkić
Naveen Singh Dhami
Luka Sinković
Antonio Supina

Stručni savjetnici u znanosti i visokom obrazovanju

Jadranko Gladić

Viši stručni suradnici u znanosti i visokom obrazovanju

Davor Čapeta

Odjel za pravne, kadrovske i opće poslove

Marta Vuković, Rukovoditelj Odjela za pravne, kadrovske i opće poslove

Odsjek za opće poslove

Marija Sobol, Voditelj općih poslova
Jozo Zovko, Domar
Draženka Zajec, Pomoćnik Domara
Gordana Matić, Portir-recepcionist
Mirjana Ličina, Domaćica
Renata Macešan, Domaćica
Danijela Sitarić, Domaćica

Odsjek za tehničku podršku

Mario Juričić, Voditelj tehničke podrške
Ndoc Deda, Tehničar za održavanje mrežne, web i intranet infrastrukture
Damir Altus, Tehničar-Projektant
Ivan Čičko, Tehničar za preciznu mehaniku
Franjo Zadravec, Tehničar za preciznu mehaniku
Branko Kiš, Viši tehničar - elektroničar
Alan Vojnović, Viši tehničar - elektroničar
Josip Pogačić, Viši tehničar za kriogeniku
Žarko Vidović, Tehničar za kriogeniku

Odjel za projektne aktivnosti i financije

Berti Erjavec, Viši stručni suradnik za komunikaciju znanosti
Gordan Karlić, Projektni administrator
Dunja Mešeg, viši stručni savjetnik ekonomske struke
Žana Počuča, Projektni administrator

Odsjek za financije

Nikolina Žilić Martinović, Rukovoditelj Odsjeka za financije
Željko Kneklin, Viši stručni savjetnik ekonomske struke
Kristina Stažić, Viši računovodstveni referent
Suzana Jurički, Ekonom - Dostavljač
Josipa Šestak, Ekonom - Skladištar
Katica Hunjet, Rukovoditelj Odsjeka za financije
Petra Špoljar , ekonom

Bivši djelatnici

Zaslužni znanstvenici

Branko Gumhalter
Milorad Milun
Goran Pichler
Silvia Tomić
Veljko Zlatić

Znanstveno istraživački odjel

Ivica Aviani, viši znanstveni suradnik
Katica Biljaković, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Marijan Bišćan, poslijedoktorand
Matija Čulo, poslijedoktorand
Ida Delač Marion, poslijedoktorand
Danijel Grgičin, poslijedoktorand
Bojana Hamzić, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Jovica Ivkov, znanstveni savjetnik
Ivan Jedovnicki, asistent
Mihovil Jurdana, asistent
Ivan Jurić, poslijedoktorand
Gordana Kregar, asistent
Zlatko Kregar, poslijedoktorand
Ivor Krešić, poslijedoktorand
Ivana Levatić, asistent
Martina Lihter, asistent
Davorin Lovrić, Stručni savjetnik za pripremu i praćenje projekata
Sanjin Marion, asistent
Ines Markulin, asistent
Željko Marohnić, Stručni savjetnik u znanosti i visokom obrazovanju
Ognjen Milat, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Marko Miljak, znanstveni savjetnik
Mladen Movre, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Miroslav Očko, znanstveni savjetnik
Ivo Pletikosić, poslijedoktorand
Lokendra Pratap Singh, poslijedoktorand
Mladen Prester, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Krešimir Salamon, Viši stručni suradnik u znanosti i visokom obrazovanju
Ana Smontara, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Vinko Šurija, asistent
Juraj Szavits Nossan, poslijedoktorand
Katarina Uzelac, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Čedomil Vadla, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Kristijan Velebit, asistent
Zlatko Vučić, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Ivica Živković, viši znanstveni suradnik

Ostali odjeli

Josip Buhin
Davorin Lovrić
Zrinka Nazor
Andrea Šimunić

Popis zaposlenika od osnutka Instituta za fiziku

IF Ⓒ 2017